Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

‘Unë po luftoj’, Stresi i bën thirrje publike Keisit për t’u rikthyer së bashku

I ftuar ditën e sotme në emisionin ‘Ftesë në pesë’, reperi i njohur Stresi ka rrëfyer gjithçka lidhur me marrëdhënien me Keisin. I pyetur për thashethemet e ndarjes që qarkulluan së fundmi për ta, ai shpjegoi se janë në një pauzë.

Ai përfitoi nga rasti t’a shprehte live në studio dashurinë që ndjen për bukuroshen Keisi. Stresi pohoi që e do dhe do të luftojë për të edhe pse ndodhen larg njëri-tjetrit. Kujtojmë këtu që dyshja e njohur kishin plane për dasmë këtë shtator por që janë shtyrë për shkaqe që ende nuk dihen.

I pyetur se çfarë thonë prindrit e tij për dasmën, Stresi përgjigjet:

Nuk e di mbase. U priste, mbase do shtyhet, mbase do bëhet herë tjetër, mbase,” Babi ma lë fajin mua, edhe mami por më mbron. Ne ia kemi lënë në dorë kohës. Ata e kanë dashur gjithmonë Keisin. Janë gjëra që do të rregullohen,”-ka përfunduar deklaratën e tij Stresi, duke mos harruar të thotë se misioni i momentit është të luftojë për të mos e humbur dashurinë e jetës së tij.

 

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *