Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


BotaFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

“Unë dua mamin tim dhe jo ty”, reperi Drake sulmon Rihanna-n

Çifti është përfolur prej kohësh për një lidhje, por asnjëri prej tyre nuk ka pohuar asgjë.

Së fundmi reperi Drake ka publikuar dy këngë të reja.

“God’s Plan” dhe “Diplomatic Immunity”, titullohen këngët.

Deri këtu është gjithçka në rregull, por nëse dëgjoni me vëmendje vargjet e këngës së parë do t’ju bëjnë përshtypje disa fjalë.

“Ajo më thotë: A më do?/ Unë i them: Pjesërisht! Unë dua vetëm mamin tim dhe shtratin, më vjen keq,”- janë disa fjalë që përdor reperi.

Fansat kanë aluduar se me shumë mundësi këto fjalë janë një sulm nbdaj Rihanna-s.

(F.M/Faxweb)

Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

View Results

Loading ... Loading ...
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.