Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashTe FunditTe Gjitha

Udhëtonte më motor, humb jetën në aksident 17-vjeçari shqiptar në Greqi

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi, një adoleshent shqiptar ka humbur jetën në një aksident tragjik.

Aksidenti ka ndodhur në Lefkada pasditen e djeshme. Ndërsat mediat greke nuk kanë bërë të ditur identitetin e 17-vjeçarit shqiptar që humbi jetën.

17-vjeçari  po udhëtonte më motor ku ka humbur kontrollin dhe më pas është përplasur me një bordurë.

Po ashtu në motor me të ishte dhe një shoku i tij 18-vjeçai, i cili ka mbetur i plagosur. Ndërkohë policia është duke hetuar shkaqet e aksidentit me pasojë vdekjen.

(S.SH/Shuplaka)

 

Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 Prillit ?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *