Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Udhëtonte me drogë në bagazhin e makinës, kapet në doganë 36-vjeçari

Një 36-vjeçar është ndaluar nga policia pasi tentoi të kalonte në kufirin mes Shqipërisë dhe Greqisë një sasi të konsiderueshme lënde narkotike.

Mësohet se shtetasi me inicialet E.K., është ndaluar në Qafë-Botë ndërsa i janë sekuestruar 36.3 kg lëndë narkotike e dyshuar si kanabis sativa.

Policia pas një kontrolli në mjetin tip “Peugeot” ka konstatuar në bagazhin e saj sasinë e lëndës narkotike duke bërë kështu edhe arrestimin në flagrancë të poseduesit.

 

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *