Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

“Ua sa gjynah, vdiq!”, burri shtrihet në mes të trotuarit në Tiranë, nuk i vjen askush në ndihmë (Video+denoncimi)

Një qytetar ka denoncuar mbrëmjen e djeshme një rast të rëndë në redaksinë e JOQ Albania.

Ai ka dërguar një video, ku shihet një burrë i shtrirë në trotuarin përballë shkollës së mesme Hoteleri-Turizëm në Tiranë.

Sipas denoncuesit, personi në fjalë dyshohet se kishte pësuar një atak në zemër, ndërsa ngjarja ka ndodhur rreth orës 18:15.

Ajo që vlen për t’u theksuar është se jo vetëm që asnjë kalimtar nuk u ofrua për t’i dhënë ndihmë burrit, por vetëm sa ishim mbledhur aty përreth, por sipas asaj që tregon qytetari, edhe ambulanca që erdhi për ta vizituar, iku pa i dhënë asnjë mjekim.

“Ua sa gjynah, vdiq”, dëgjohet të thojë qytetarja që ka regjistruar videon.

Denoncimi i plotë:

Prsh joq!!! Me kete video desha te ndaja me ju disa momente prekese te ketij meso burri , ai kishte pesuar nje Atak Zemre mesa sa u informuam dhe u shtri aty ne tok , asnje spo e ndihmonte dhe madje ambulanca ishte dhe iku pa i dhen asnje mjekim. Me erdhi shum keq. Vidjoja esht ber sot (dje) ke mbikalimi perball shkollesh hoteleri turizem rreth ne oren 18:15. Ju lutem anonim.”

 

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *