Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Ua ç’pati Lori? Trashëgimtarja e Top Channel-it merr vendimin e papritur

Trashëgimtarja e Top Channel-it dhe influencuesja e modës, Lori Hoxha është një nga personazhet më të komentuar në media që nga udhëtimet, jeta luksoze, veshjet e deri tek jeta private.

Lori është shumë e ndjekur edhe në profilin e saj në Instagram, për të cilin së fundmi ka marrë një vendim të papritur.

Lori është zhdukur nga Instagrami duke e çaktivizuar llogarinë e saj papritur.

Arsyet nuk dihen ende, por le të shpresojmë që Lori do të kthehet sa më shpejt.

Fjalët Kyce
Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
 • Koalicioni i udhëhequr nga PD 53%, 8502 votes
  8502 votes 53%
  8502 votes - 53% of all votes
 • PS 28%, 4539 votes
  4539 votes 28%
  4539 votes - 28% of all votes
 • Nuk do të votoj 9%, 1492 votes
  1492 votes 9%
  1492 votes - 9% of all votes
 • LSI 5%, 785 votes
  785 votes 5%
  785 votes - 5% of all votes
 • Të tjera 4%, 666 votes
  666 votes 4%
  666 votes - 4% of all votes
Total Votes: 15984
19/03/2021 - 25/04/2021
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.