Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

U zhduk disa muaj nga rrjetet sociale dhe mungoi në dasmën e pronarëve, rishfaqet Arbana Osmani

Kanë kaluar pothuajse 3 muaj që nga dalja e saj e fundit publike, apo nga të qenurit aktive në rrjetet sociale.

Ndryshe nga të gjithë personazhet e ekranit që kanë zbuluar çdo cep të plazheve që kanë vizituar, Arbana Osmani është treguar shumë diskrete në këtë aspekt.

Pasi nuk e pamë gjatë gjithë verës, Arbana rikthehet me pamjen e kuruar dhe në formë të mirë fizike.
Ka qenë një foto të cilën e ka postuar në llogarinë e saj grimieria e Arbanës. Prezantuesja mesa duket ka bërë shërbimet e nevojshme për të cilat flokët kanë nevojë pas pushimeve.

E vetmja gjë që dimë nga vera e Arbanës janë disa ditë pushimi që ajo kaloi në Turqi me stafin e ‘Dua të të bëj të lumtur’ menjëherë sapo ka përfunduar programi. Mungesa e Osmanit ka ngjallur shumë kuriozitet tek ndjekësit e saj, të cilët e pyesin se kur do ta rishohin sërish në ekran.

Po firmoset një peticion për ringritjen e Teatrit Kombëtare ashtu siç ishte më parë. Ju si mendoni:

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *