Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashSportTe FunditTe Gjitha

U vu në pikëpyetje rinisja e Superligës, dalin rezultatet për lojtarët e Bylisit

Një ditë pasi një prej futbollistëve të Bylisit rezultoi pozitiv me Covid 19, një lajm i mirë vjen nga Superliga, ku të gjithë lojtarët e tjerë dhe stafi i skuadës kanë rezultuar negativ.

Eridon Qardaku doli dje pozitiv me COVID_19, një lajm që tronditi Superligën pasi mund të vendosej në pikëpyetje nisja e kampionatit, që do të ndodhë pikërisht sot.

Vetë futbollisti shkodran kërkoi test të dytë dhe sot janë kryer 27 tamponë të cilët kanë dalë të gjithë negativë. Në këtë mënyrë Bylis do të luajë sot pasdite ndeshjen me Tiranës, sipas programit që është parashikuar me nisjen e Superligës.

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *