Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

U transportua me urgjencë në spital, reagon kandidati socialist për deputet: Jam stabilizuar (Ja pse pata nevojë për ndihmë)

Kandidati për deputet i Partisë Socialiste në Dibër, Melaim Damzi, i cili u dërgua me urgjencë në QSUT me helikopter gjatë ditës së sotme, ka reaguar së fundmi në rrjetet sociale.

Melaim Damzi shkruan në profilin e tij në Facebook se në QSUT ka mbërritur për shkak të disa problemeve me shëndetin si dhe për të bërë disa ekzaminime të hollësishme.

“Mirmbrema te gjitheve, duke ju referuar lajmit te bere publik ju bej me dije , se diten e sotme kam kaluar disa probleme shendetesore , ku me eshte dashur per te bere disa ekzaminime  me te hollesishme prane QSUT Tirane. Ne keto momente gjendja ime shendetesore paraqitet e stabilizuar. Duke falenderuar nga zemra”, shkruan Melaim Damzi.

(E.H/Faxweb.al)

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.