Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

U testua para pak orësh me COVID, vdes në spitalin e Shkodrës njëra nga motrat

Ka shkuar në 20 numri i viktimave nga COVID-19 në vendin tonë.

Pas vdekjes së një 84-vjeçareje tek spitali Infektiv mbrëmjen e sotme ka ndërruar jetë në Spitalin e Shkodrës, një tjetër e moshuar.

Burime për Faxweb bëjnë me dije se 80-vjeçarja me iniciale R.H kishte vetëm pak orë që ishte konfirmuar pozitive më COVID-19.

Po ashtu me koronavirus në Shkodër është konfirmuar dhe motra e saj 57-vjeçe, duke e çuar numrin e të prekurve në Shkodër në 31 të infektuar.

(M.Q/Faxweb.al)

Fjalët Kyce

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *