Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

U shkarkua nga Rama/ Zbulohet kush do ta zëvendësojë drejtorin e Patentave në Durrës

Pasi kryeministri Edi Rama shkarkoi për motive që ende nuk dihen, drejtorin e Drejtorisë së Patentave në Durrës, Roni Shqopa, i njohur për kontributin e madh në PS-në e Durrësit, është emëruar drejtuesi i ri.

Burime për Faxweb bëjnë me dije se vendin e tij e ka zënë Kreshnik Ternova, i cili më herët ka qenë drejtor i Kujdesit Shëndetësor në Fier.

Prej largimit të Dakos nga Bashkia e Durrësit, një sërë ndryshimesh kanë përshkruar të gjitha institucionet lokale në qytetin bregdetar, ku ka pasur përplasje dhe në kupolën drejtuese të partisë.

Fjalët Kyce

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *