AktualitetBotaFlashTe FunditTe Gjitha

U shfaq i mbërthyer deri në grykë në spitalin Infektiv, Putinit i bëjnë montazhin epik

Pandemia COVID-19 ka detyruar që edhe krerë të lartë shtetëror e njerëz të fuqishëm në botë të ndryshojnë sjelljet, mënyrën e jetesës dhe veshjen e tyre.

Presidenti i Rusisë, Vladimit Putin, ka vizituar pak ditë më parë një spital në Moskë në të cilin po kurohen të infektuarit me COVID-19, ndërsa është parë i veshur në mënyrë speciale.

Një pamje të tillë të Putinit me veshjen e verdhë dhe maskën në gojë e kanë bërë edhe montazh.

Në një fotografi që po qarkullon në rrjete sociale, Putin shihet me veshjen e njejtë në një mbledhje të krerëve të insitucioneve në Rusi.

Padyshim që Putin s’ka pse e vesh një maskë të tillë në mbledhje ku nuk ka persona të infektuar.

A ju duket i drejtë vendimi i qeverisë Rama për të kufizuar dhe lëvizjen e këmbësorëve si masë për të parandaluar përhapjen e COVID 19?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *