AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

U shfaq duke çaluar, këmba s’e pengon Ramën të luajë me top me Lindën dhe Zahon (Video)

Kryeministri Rama u shfaq duke çaluar gjatë ditës së sotme në Elbasan, po kjo nuk e ka penguar atë që t’i dedikojë kohë familjes së tij. Madje, madje, dhe të luajë me top me bashkëshorten e tij Linda dhe djalin Zaho.

Në një fushë basketbolli dhe me top të tillë, Edi Rama dhe Linda mundohen që të kënaqin kërkesat e të birit të tyre të vogël.

Bashkëshorta e kryeministrit ka zgjedhur të vishet verdh e zi, duke iu përshtatur dhe ditës së verës, ndërsa Rama nuk i ndan për asnjë moment atletat e tij nga këmbët.

Ndërkohë Zaho me gjithë energjinë që i jep mosha, shfaqet duke vrapuar sa në njërën anë në anën tjetër.

(E.K/FAXWEB)

Fjalët Kyce

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *