Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

U rrahën në lokal me shkopa gome, arrestohen në flagrancë dy vlonjatët

Policia e Vlorës ka vënë nën pranga 2 persona, pas një konflikti fizik midis njëri-tjetrit, dhe dy persona të tjerë janë proceduar në gjendje të lirë.

Mbrëmjen e kaluar, në ambientet e një lokali në lagjen “Lef Sallata”, pas një konflikti për motive të dobëta, policia ka arrestuar në flagrancë shtetasin Th,M., 42-vjeç, i dyshuar se gjatë konfliktit ka përdorur shkopa gome, të cilat cilësohen si armë e ftohtë.

Gjithashtu, policia ka arrestuar në flagrancë shtetasin S,Gj., 29-vjeç, pa një kontrolli personal këtij shtetasi iu gjet një sasi lënde narkotike e dyshuar si kanabis sativa.

Gjithashtu, policia ka proceduar në gjendje të lirë shtetasit A.L dhe Xh.A për “Plagosje të lehtë me dashje” pasi kanë goditur fizikisht shtetasin Th.M.

Fjalët Kyce

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mund të Lexoni

Close