Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKosovaShowBizTe FunditTe Gjitha

VIDEO/ U qëllua për vdekje nga i ati, ja momenti kur nxirret nga bodrumi i banesës trupi i pajetë i Albert Krasniqit

Ekipet e Mjekësisë Ligjore kanë nxjerrë trupin e pajetë të ndjerit Albert Kraniqi, që u qëllua për vdekje nga babai i tij.

Menjëherë pas vrasjes, ekipet e forezikës së Policisë së Kosovës dhe Mjekësia Ligjore kanë shkuar në vendin e ngjarjes dhe kanë bërë ekzaminimin e tërësishëm të asaj që ndodhi në bodrumin e banesës, ku mbeti i vrarë i ndjeri.

Kujtojmë që ishte IndeksOnline që raportoi për këtë vrasje, që më pastaj u kuptua se krimi i rëndë ndodhi brenda familjes.

Burimet e IndeksOnline kanë bërë të ditur se deri tek momenti tragjik ka ardhur, kur Alberti ka filluar i pari që të sulmojë babin e tij, përderisa ky i fundit i ka bërë presin që të dorëzohet në polici.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *