Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetBotaFlashTe FunditTe Gjitha

U publikua video ku shihej një vajzë e vogël dhe një ekzekutim me prerje koke, TikTok detyrohet të kërkojë falje

Një video me pamje shumë të rënda u publikua në TikTok ditët e fundit.

Në klipin e postuar nga @mayenggo3, fillimisht shihet një vajzë që kërcen, përpara se të shfaqet një video tjetër ku shihet një ekzekutim me prerje koke, nga persona që flasin spanjisht.

Videoja është fshirë nga rrjeti social, por përdoruesit e tij kanë ngritur zërin që TikTok-u të bëjë më shumë kujdes për të ruajtur adoleshentët.

Një zëdhënës i TikTok kërkoi falje për këtë video e cila pati reagime të ashpra.

(E.H/Faxweb.al)

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.