Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe Fundit

U procedua penalisht për braktisjen e fëmijëve, Marsela Toshi ikën nga Shqipëria

Marsela Toshi, bashkëshortja e Naum Toshit, personi që ditën e djeshme mbyti dy fëmijët e mitur dhe më pas vari nedhe veten, ka kaluar në tokën greke.

Edhe pse në procedim penal nga policia për braktisje të fëmijëve, ajo nuk ësht♪7 penguar të kalojë kufirin.

Sipas informacioneve, ajo ka kaluar doganën e Kapshticës rreth orës 15:30.

Varrimi i tre viktimave u bë ditën e sotme në qytetin e Korçës, ndërsa nëna 24-vjeçare nuk u lejua të merrte pjesë në ceremoninë mortore.

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *