Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

U plagosën me armë sot në Shkodër, lidhja e dy vëllezërve me pengmarrjen e Jan Prengës

Vëllezërit Marjan dhe Hot Doçi janë të afërmit e Gentian Doçit, i cili është shpallur në kërkim për pengmarrjen dhe zhdukjen e Jan Prengës në Kamëz.

Bëhet me dije se dy vëllezërit ishin duke udhëtuar me një automjet pa targa, në momentin kur janë sulmuar.

Kujtojmë se Gentian Doçi, pjesë e bandës së Dukagjinit dyshohet se është truri i pengmarrjes së Jan Prengës në Kamëz.

(R.G/Faxweb.al)

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
 • Koalicioni i udhëhequr nga PD 52%, 7123 votes
  7123 votes 52%
  7123 votes - 52% of all votes
 • PS 29%, 3960 votes
  3960 votes 29%
  3960 votes - 29% of all votes
 • Nuk do të votoj 9%, 1277 votes
  1277 votes 9%
  1277 votes - 9% of all votes
 • LSI 5%, 665 votes
  665 votes 5%
  665 votes - 5% of all votes
 • Të tjera 4%, 565 votes
  565 votes 4%
  565 votes - 4% of all votes
Total Votes: 13590
19/03/2021
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.