Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

U përplas nga makina teksa po kalonte rrugën, ndërron jetë në spital kalimtarja

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e kaluar në Durrës ku një kalimtare teksa po kalonte rrugën tek vendi i “Varrezat e Vjetra” është përplasur nga një makinë dhe mbeti e plagosur rendë!

49-vjeçarja u shoqërua me urgjencë drejt spitalit, por fatkeqësisht nuk ka mundur që tu shpëtojë plagëve të marra, duke ndërruar jetë.

Policia ka shoqëruar në komisariat shoferin e makinës ku po punojnë për shkaqet e ngjarjes.

Fjalët Kyce
Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.