Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashSportTe FunditTe Gjitha

U përplas kokë më kokë me shokun e skuadrës, futbollisti tregon pamjet e rënda si duket pas incidentit (FOTO)

Përplasja me shokun e skuadrës mund t’i kishte shkaktuar probleme të mëdha mbrojtësit të Cardiff City, Joe Bennett.

28-vjeçari u përplas me Junior Hoilett gjatë duelit për të zotëruar topin, por mori në shtëpi një të enjtur në syrin e majtë. Incidenti ndodhi të dielën në takimin mes Sheffield Wed. dhe Cardiff.

Imazhet tronditëse të syrit të enjtur janë publikuar në rrjetin social “Twitter” nga vetë Joe, i cili shpreson që të rikthehet sa më shpejt në fushën e blertë.

“Koka juaj është bërë prej betoni,” shkruan Bennett, teksa i bën “tagg” shokut të skuadrës, Hoilett.

Fjalët Kyce
Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
 • Koalicioni i udhëhequr nga PD 53%, 8502 votes
  8502 votes 53%
  8502 votes - 53% of all votes
 • PS 28%, 4539 votes
  4539 votes 28%
  4539 votes - 28% of all votes
 • Nuk do të votoj 9%, 1492 votes
  1492 votes 9%
  1492 votes - 9% of all votes
 • LSI 5%, 785 votes
  785 votes 5%
  785 votes - 5% of all votes
 • Të tjera 4%, 666 votes
  666 votes 4%
  666 votes - 4% of all votes
Total Votes: 15984
19/03/2021 - 25/04/2021
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.