Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

U martua me milionerin, nuk do ta besoni ç’do të bëjë tani modelja shqiptare (VIDEO)

Martesa e saj ishte më private sa s’kishte ku të shkonte më.

Në praninë e vetëm dëshmitarëve dhe personit që I celebroi, modelja shqiptare u kurorëzuar me milionerin Dragos Savulescu.

Më pas filloi jeta e ëmbël dhe udhëtimet e çiftit, së bashku me dhurata e unaza,  gjithçka përshkruhej me  fjalën luks sa e papritur aq edhe private.

Vetëm pak ditë pas martesës, Angela Martini solli surprizën e radhës duke zbuluar se do të jetë pjesë e një filmi. Filmi ku ajo do të jetë pjesë është një prodhim i bashkëshortit të saj Dragos Savulescu.

Angela madje ka hapur edhe një faqe të re me emrin e saj.

(F.M/Faxweb)

Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

View Results

Loading ... Loading ...
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.