Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

U largua me sherr nga Top Channel bashkë me gruan, zbulohet lëvizja e radhës e Florian Agalliut

Në fund të muajit Tetor, u bë e ditur se moderatori i njohur Florian Agalliu, pas dy sezonesh në emisionin “Në shtëpinë tonë”, ka vendosur të largohet përfundimisht nga ekrani i ‘Top Channel’. Bashkë me të edhe e shoqja, Renisa Shabani. Ato kanë ndërprerë kontratën televizive dhe duke filluar nga Janari nuk do të duken më në ekranin e Topit.

Floriani zbuloi sot në ‘Dance with me’ se ku do e shohim së shpejti. Ai konfirmoi lajmin e largimit dhe tregoi se po punon me dy projekte të reja në televizionin “Ora News”.

Njëri ndër projektet do të jetë i ngjashëm me emisionin italian “Scherzi a parte” me kamera të fshehta. Më shumë detaje do të zbulohen në ditët në vijim.

 

View this post on Instagram

 

Mundesia e fundit per te pare xhelatet kete jave! Prej te merkures ne Arturbina ora 19:00 @gerhard_pregapuca_photography 📸

A post shared by FlorianAgalliu🎩 (@florianagalliu) on

Fjalët Kyce

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *