Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

U kapën mat, zbulohet ç’po ndodh mes Butrint Imerit dhe Era Istrefit

Këngëtari shumë i pëlqyer nga të rinjtë, Butrint Imeri dhe këngëtarja me famë botërore, Era Istrefi pak ditë më parë u kapën mat në të njëjtin vend. Butrinti dhe Era ndodhen në Zvicër, në Shën Moritz nga ku të dy kishin publikuar foto e video.

Menjëherë u përfol se këngëtari 23-vjeçar dhe këngëtarja 25-vjeçare po i kalojnë pushimet bashkë. Megjithatë mesa duket e vërteta është ndryshe.

Sot po thuhet se Era dhe Butrinti nuk po kalojnë pushimet në Shën Moritz, por po xhirojnë një videoklip duke qenë se këngëtari ka postuar në Instagram një foto ku shkruan se së shpejti do sjellë një këngë të re.

Thuhet se dyshja po sjellin një bashkëpunim megjithatë gjithçka mbetet në kuadrin e thashethemeve derisa Era ose Butrinti ta konfirmojë.

Fjalët Kyce
Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
 • Koalicioni i udhëhequr nga PD 53%, 8502 votes
  8502 votes 53%
  8502 votes - 53% of all votes
 • PS 28%, 4539 votes
  4539 votes 28%
  4539 votes - 28% of all votes
 • Nuk do të votoj 9%, 1492 votes
  1492 votes 9%
  1492 votes - 9% of all votes
 • LSI 5%, 785 votes
  785 votes 5%
  785 votes - 5% of all votes
 • Të tjera 4%, 666 votes
  666 votes 4%
  666 votes - 4% of all votes
Total Votes: 15984
19/03/2021 - 25/04/2021
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.