Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

U kap me 38 kg drogë në kufi, zbulohet identitetI i 25-vjeçarit shqiptar (Emri)

Një shqiptar është arrestuar gjatë ditës së so0tme në Igumenicë ndërsa Faxëeb.al mëson se quhet Andon Prendi i moshës 25-vjeç nga Shkodra ndërsa në automjetin me të cilin udhëtonte kishte 38 kg marijuanë.

Sipas medieve greke, në bagazh dhe sediljet e pasme të makinës janë gjetur dhe sekuestruar nga policia greke 37 pako me 38 kg e 410 gram marijuanë.

Ndërkohë, në pranga kanë rënë dy persona, njëri prej të cilëve është shqiptar, ndërsa kombësia e tjetrit nuk bëhet e ditur.

(F.GJ/FAXWEB.AL)

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *