FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

U kap mat në Turqi, zbulohet identiteti i të dashurës së Robert Berishës (Emri+Foto)

Ditën e sotme u zbulua se Robert Berisha pas ndarjes nga Nora Istrefi ka nisur një lidhje të re dashurie. “Prive.al” e fotografoi Robertin me të dashurën e tij të re në një resort në Turqi.

Burime për “Gazeta Blic” kanë treguar se vajza quhet Jessica Kadiu dhe është nga qyteti i Burrelit, por prej vitesh jeton në New York.

“Roberti dhe Jessica ka një vit që janë në lidhje”, ka thënë burimi.

Madje edhe Jessica ka publikuar një fotografi në Instastory pikërisht nga resorti ku po qëndron në Turqi.

Nga fotot e postuara në Instagram shihet se Jessica është shumë e bukur dhe disa foto të saj jua sjellim më poshtë.

 

 

A mendoni se jemi në gjendje të mbrohemi apo të menaxhojmë një 'krizë" të shpërthimit të Koronavirusit në vend?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *