AktualitetFlashKosovaTe FunditTe Gjitha

U hodh nga kati i pestë, humb jetën një person

Një person ka bërë vetëvrasje në orët e vona sot në Prizren. Personi në fjalë është hedhur nga kati i pestë i një ndërtese.
Rastin e ka konfirmuar edhe Policia e Kosovës.

“Rasti ka ndodhur në rrugën e “Jonit” në Prizren rreth orës 22:00, ku një person dyshohet se ka bërë vetëvrasje, të gjitha njësitet kanë dalur në vendin e ngjarjes dhe jemi ne fazën fillestare të hetimeve”, ka thënë zëdhënësi i policisë për rajonin e Prizrenit, Vesel Gashi.

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *