Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

U godit nga një mjet teksa po udhëtonte me biçikletë, niset me urgjencë drejt Tiranës 11-vjeçari

11-vjeçari me iniciale E.V, banues në Roskovec, është nisur drejt spitalit të Traumës në Tiranë, pasi ditën e djeshme u godit nga një mjet, teksa po udhëtonte me biçikletë.

11-vjeçari ndodhet në spitalin e Traumës në Tiranë, pasi gjendja e tij shëndetësore ishte e rëndë.

Aksidenti i rëndë ndodhi dje rreth orës 11:45, në fshati Suk 1, Roskovec.

Informacion paraprak

Sot rreth orës 11:45, në  fshati Suk 1, Roskovec, mjeti tip “Iveko”, me drejtues shtetasin A.M ,ka aksidentuar shtetasin e mitur me iniciale E.V. 11 vjeç, banues në Roskovec, i cili po udhëtonte me biçikletë dhe më pas ka goditur një automjet tip “Audi”, i cili ishte i parkuar në anë të rrugës.

Shtetasi E.V, ndodhet në Spitalin Rajonal Fier, nën kujdesin e mjekëve.

Eshtë shoqëruar në Komisariatin e Policisë Fier shtetasi A.M dhe po kryhen veprimet hetimore për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Fjalët Kyce

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *