AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

U gjet i vdekur pas rënies nga 100 metra lartësi, identifikohet viktima (EMRI)

Identifikohet turisti i cili humbi jetën pas rënies nga një lartësi prej 100 metrash në përroin e Dunavatit. Burime për Faxweb.al bëjnë me dije se viktima është Bujar Gjashta 64 vjeç, nga Tirana.

Nga raportimet, mësohet se trupi i pajetë nuk është nxjerrë ende nga përroi për shkak të terrenit të vështirë. Kujtojmë se, ngjarja e rëndë ka ndodhur në përroin e Dunavatit në Gjirokastër, në lagjen muzeale të qytetit.

Fax News raporton se viktima ishte shpallur i humbur ditën e djeshme, ndërsa mësohet se kishte gjetur vdekjen e menjëhershme pas rënies nga lartësia.(Lexo këtu)

BILD publikoi një shkrim ku aludohej se PD ka lobuar me qindra mijë dollarë kundër integrimit të Shqipërisë dhe pa mbushur 24 orë e fshiu nga serverët e saj:

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *