AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

U gjet e pajetë në plazhin e Durrësit, Policia zbardh identitetin dhe shkaqet e vdekjes së 44-vjeçares

Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja e rëndë në Durrës ku paraditen e sotme një greua e pajetë u gjet pranë vendit të njohur su “Pista Kosova”, për të cilën Policia thotë se është vetëmbytur.

Sipas Policisë bëhet fjalë për shtetasen me inicialet  A. Sh .44 vjeçe, banuese në Shijak e cila dyshohet se në kushte depresioni është vetëmbytur.

Kujtojmë se Policia kufitare ka bërë të mundur nxjerrjen në breg të trupit ndërsa momentlisht ndodhet  në morgun e spitalit.

(F.GJ/FAXWEB.AL)

Fjalët Kyce

Palët politike u ulën në tavolinë për Reformën Zgjedhore, mendoni se është arritur një marrëveshje mes liderëve kryesorë dhe për çështje të tjera?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *