Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashTe FunditTe Gjitha

U fut për t’u larë në det, mbytet 17-vjeçari në Gjirin e Lalëzit

Një adoleshent raportohet të jetë mbytur në Gjirin e Lalëzit gjatë pasdites së djeshme, rreth orës 16:45. Viktima i identifikuar si I. T. 17 vjeç, banues në Maminas, dyshohet të jetë mbytur aksidentalisht.

Policia shkoi menjëherë në vendngjarje dhe nisi hetimet.

Nga të dhënat e deritanishme nuk raportohet të jenë evidentuar shenja dhune, ndaj dyshohet se vdekja është shkaktuar prej shkaqeve natyrale pasi adoleshenti kishte hyrë në det për t’u larë.

(XH.A/SHUPLAKA)

Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 Prillit ?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *