Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


BotaShowBizTe Gjitha

U fut për të hequr tumorin në gji, kirurgu i zmadhon gjoksin / Sharon Stone: Kur hoqa fashat…

Aktorja Hollivudiane Sharon Stone  ka treguar për “The times”  përvojën e saj pas operacionit për të larguar një masë tumorale nga gjoksi i saj në vitin 2001.

Aktorja ka thënë se kirurgi ka bërë një ndërhyrje në gjoksin e saj duke e zmadhur, edhe pse Sharon Stone nuk kishte dijeni dhe nuk kishte dhënë aprovimin për këtë ndërhyrje.

“Kur hoqa fashat zbulova se kisha një gjoks më të madh se sa më herët”, sepse sipas tij “shkonin më mirë me madhësinë e ijeve të mija”., është shprehur aktorja.

Sipas aktores  mjeku e kishte bërë këtë sepse mendonte se një gjoks më i madh do të dfukej më mirë në trupin e saj.
Sharon Stone sot është 63 vjeç dhe numëron shumë role në karrierën e saj artistike.

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
 • Koalicioni i udhëhequr nga PD 53%, 8502 votes
  8502 votes 53%
  8502 votes - 53% of all votes
 • PS 28%, 4539 votes
  4539 votes 28%
  4539 votes - 28% of all votes
 • Nuk do të votoj 9%, 1492 votes
  1492 votes 9%
  1492 votes - 9% of all votes
 • LSI 5%, 785 votes
  785 votes 5%
  785 votes - 5% of all votes
 • Të tjera 4%, 666 votes
  666 votes 4%
  666 votes - 4% of all votes
Total Votes: 15984
19/03/2021 - 25/04/2021
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.