Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashSportTe FunditTe Gjitha

U eleminuan nga Botërori, vjen largimi i parë nga Kombëtarja e Argjentinës: Çdo gjë tani ka marrë fund…

Argjentina u eliminua sot nga Kampionati Botëror pasi u mund me rezultatin 4-3 nga Franca në një ndeshje spektakolare por që në fund triumfuan me meri ‘Gjelat’.

Menjëherë pas largimit nga Kupa e Botës Javier Mascherano ka njoftuar pensionin nga ekipi kombëtar.

“Është koha për të dhënë lamtumirën në ekipi kombëtar”, ka deklaruar Mascherano.

“Çdo gjë tani ka marr fund. Tani jam një tifoz i Argjentinës”.

Mascherano për Kombëtaren e Argjentinës ka të zhvilluara 146 ndeshje dhe tre gola të shënuar.

 

 

 

 

Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

View Results

Loading ... Loading ...
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.