Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

U dhunua barbarisht në lokalin e tij, flet biznesmeni: Më goditën me shkop bejsbolli, thyen xhamat e lokalit!

Erion Çollaku, pronari i një lokali në fshatin Dunicë të Pogradecit, u dhunua mbrëmjen e djeshme nga një grup prej 8 personash, që më parë kishin konsumuar dhe pije alkoolike.

Në një komunikim për gazetaren e Fax Neës Ledjona Xheladinaj, Çollaku është shprehur se kërkon që ngjarja të zbardhet sa më parë, pasi ai nuk kishte pasur konflikt me asnjë nga personat që e kishin dhunuar.

“Isha në lokalin tim rreth ores 22:00 erdhën tre cuna. Porositën ushqim dhe pije. U konfliktuan me njëri tjetrin dhe më pas u larguan. Unë po largohesha në shpi dhe po mbyllja lokalin. Në atë moment vjen një automjet tip xhip dhe me shkop bejsbolli më rrahën brutalisht. 

Kam goditje në kokë dhe shpatull të nxjerrë. Më thyen xhamat e lokalit. Ishin rreth 8 persona djem të rinj. Kërkoj nga policia të zbardh ngjarjen. Asnje nuk erdhi në vendin e ngjarjes. Unë isha i mbuluar në gjak”, është shprehur Çollaku.

(E.K/Faxweb.al)

Fjalët Kyce

Po firmoset një peticion për ringritjen e Teatrit Kombëtare ashtu siç ishte më parë. Ju si mendoni:

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *