Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

U arrestua se postoi në rrjetet sociale shkrimin e gazetës së Vatikanit, reagon Berisha: Akt banditesk, lironi Xhuljanën

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar në lidhje me arrestimin e Xhuliana Aliajt, e cila akuzohet se kishte dhënë alarm falas, duke vënë në panik qytetarët pas tërmetit.

Berisha ka shpërndarë lajmin e publikuar në Faxweb.al ku ka dënuar ashpër prangosjen e vajzës, ndërkohë që thekson se Aliaj u arrestua vetëm se postoi në rrjetet sociale një shkrim të gazetës së Vatikanit.

“Çmenduria dhe banditizmi i narkohorrave me uniforme, Xhulianen e arrestuan se postoi në rrjetet sociale shkrimin e gazetës së Vatikanit (https://ëëë.avvenire.it/…/rischio-disastro-al-porto-di-dura…)

Denoj me ashpersine me te madhe kete akt banditesk te narkoqeverise se Edvin Mafise dhe kerkoj lirimin e menjehershem te Xhuliana Aliajt. sb”, shkruan Berisha.

Fjalët Kyce

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *