Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

U aksidentua sot në Tiranë, familjarët apel për gjak për të shpëtuar 6-vjeçarin

Fëmija 6-vjeç i cili u aksidentuar këtë mesditë në Tiranë, ka nevojë për gjak, pasi ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore. “JOQ Albania”, ka publikuar një mesazh nga një i afërm i fëmijës, i cili shkruan se ka fëmija ka nevojë urgjente për gjak të grupit AB+.

“NDIHMË!!! JU LUTEM KUSH KA GRUP GJAKU AB+ TE VIJE TE DHUROJE TEK SPITALI I TRAUMES PER ATE FEMIJEN QE U AKSIDENTUA SOT… Jam shok i tij, jam ne spital qe nga momenti I pare dhe po kerkojne gjak pasi situate eshte jo e mire. Ju lutem sa me shume njerez ta ndihmojne,”- shkruhet në mesazh.

Kujtojmë se ngjarja e rëndë ndodhi mesditën e kësaj të hëne në lagjen ‘Don Bosko’ në Tiranë, ku një makinë tip ‘Opel’ u ngjit në trotuar duke përplasur një grua dhe një fëmijë të vogël.

(R.G/Faxweb.al)

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
 • Koalicioni i udhëhequr nga PD 52%, 7123 votes
  7123 votes 52%
  7123 votes - 52% of all votes
 • PS 29%, 3960 votes
  3960 votes 29%
  3960 votes - 29% of all votes
 • Nuk do të votoj 9%, 1277 votes
  1277 votes 9%
  1277 votes - 9% of all votes
 • LSI 5%, 665 votes
  665 votes 5%
  665 votes - 5% of all votes
 • Të tjera 4%, 565 votes
  565 votes 4%
  565 votes - 4% of all votes
Total Votes: 13590
19/03/2021
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.