Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Video- Zjárr i madh pranë një magazine në Vlorë, rrezikohen disa banesa

Një zjárr i fuqishëm ka rënë pak minuta më parë në Vlorë, në një magazinë në lagjen Pavarësia. Mësohet se zjárri ka rënë në një magazinë peshku, e cila përdorej dhe si vend ku flinin persona të pastrehë.

Magazina ndodhej pranë një blloku banimi, dhe ka qenë objekt i vjetër, por zjárri ka rrezikuar dhe banesa të tjera aty pranë. Fatmirësisht ndërhyrja e zjárrfikësve ka qenë në kohë, dhe kanë bërë të mundur shuarjen e flakëve.

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *