Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Turizmi në kushtet e mbijetesës pas pandemisë/ Klosi dhe Margariti dalin me një paketë të përbashkët

Ndërkohë që ka mbetur edhe një javë nga aplikimi për të siguruar hapsirë në plazhet e vendit, ministri i Turizmit dhe Mjedisit Blendi Klosi së bashku me ministren e Kulturës Elva Margariti në një takim janë shprehur se do të kenë paketë të përbashkët për turizmin këtë vit ku turizmi është në kushtet e mbijetesës.

Margariti u shpreh se do të ketë çmime simbolike të biletave në sitet kulturore.

“Ne si Ministri e Kulturës kemi dal në një paketë të re ofertash me çmime po thuajse simbolike për sa i përket muzeve dhe parqeve arkiologjike” u shpreh ministrja.

Ndërsa Blendi Klosi u shpreh se është detyra e bizneseve është të ruajnë higjenën dhe të plotësojnë protokollet e parandalimit.

“Plazhet duhen të pastrohen më mirë, të mirëmbahen më mirë, të shtohet siguria por edhe të kemi më shumë higjenë.”

Fjalët Kyce
Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
 • Koalicioni i udhëhequr nga PD 52%, 7123 votes
  7123 votes 52%
  7123 votes - 52% of all votes
 • PS 29%, 3960 votes
  3960 votes 29%
  3960 votes - 29% of all votes
 • Nuk do të votoj 9%, 1277 votes
  1277 votes 9%
  1277 votes - 9% of all votes
 • LSI 5%, 665 votes
  665 votes 5%
  665 votes - 5% of all votes
 • Të tjera 4%, 565 votes
  565 votes 4%
  565 votes - 4% of all votes
Total Votes: 13590
19/03/2021
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.