Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

“Trupi tull”, Ermal Mamaqi “ngacmon” publikisht Manjola Nallbanin

Këngëtarja Manjola Nallbani është një ndër këngëtaret shqiptare e cila përveç zërit, njihet dhe për format e saj trupore.

Edhe pse plot 52 vjeçe, ajo është mjaft në formë dhe ka treguar gjithmonë linja perfekte.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto në Instagram, por një koment i Ermal Mamaqit ka marrë më shumë vëmendje.

‘Po ri o Manjo se sna i hedh dot… ti po bën reklamë për kopertinën që ke dalë vet. Nejse. Tull trupi’, komenton Mamaqi.

Ndërkohë nuk ka munguar as përgjigja e Manjolës: ‘Se mos me kerkon ndonje pagese tani qe i bere ti reklame me shume se une. Te ajo e fundit ma lidh gomarin. Te perqafoj’.

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 Prillit ?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *