Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetBotaFlashTe FunditTe Gjitha

Trump kërcënon Kim Jong Un: Do të humbasë gjithçka nëse vepron në mënyrë armiqësore

Marrëdhëniet mes presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump dhe udhëheqësit të Koresë së Veriut, Kim Jong Un nuk duken fort të qeta. Ky acari erdhi pas një deklarate të Kim Jong Un, i cili tha se ka një provë shumë të rëndësishme bërthamore.

Por Trump e paralajmëroi sot lidrin e Koresë së Veriut se do të humbë gjithçka nëse sillet në mënyrë armiqësore.

“Kim Jong Un është shumë i zgjuar dhe ka shumë për të humbur, gjithçka në të vërtetë, nëse ai vepron në një mënyrë armiqësore. Ai nënshkroi një marrëveshje të fortë  për denuklearizimin  me mua në Singapor”, u shpreh Donald Trump.

(M. I./ Faxweb.al)

Fjalët Kyce

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *