AktualitetFlashSportTe FunditTe Gjitha

Tronditet Interi, konfirmohet mungesa e madhe ndaj Veronës!

Interi merr një goditje të madhe. Atëherë kur u mendua që Stefano Sensi e hodhi pas dëmtimin, vjen lajmi që italiani nuk do të jetë i gatshëm për sfidën e nesërme ndaj Veronës.

Sipas lajmeve të fundit të raportuara në media, Sensi nuk do të jetë i gatshëm për trajnerin Conte. Mesfushori zikaltër do t’i nënshtrohet kontrolleve më të detajuara tashmë.

Palët politike u ulën në tavolinë për Reformën Zgjedhore, mendoni se është arritur një marrëveshje mes liderëve kryesorë dhe për çështje të tjera?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *