Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Trondit aktorja e njohur: Burri më ka dhunuar e kërcënuar gjatë gjithë karantinës (FOTO)

Aktorja e njohur amerikane, Christina Ricci, trondit me deklaratat e saj të fundit.

Ajo u paraqit në gjykatë disa ditë më parë, ku tregoi imazhe tronditëse të mavijosje në duar dhe kyçe dhe doli prej aty me një urdhër mbrojtje!

Ricci se bashkëshorti kishte filluar të ushtronte dhunë ndaj saj që prej viti 2019, por situata u përkeqësua edhe më shumë gjatë karantinës.

Riçi, 40-vjeç, u martua me Heerdegen në vitin 2013 me të cilin ka një djalë 6-vjeç. Në dëshminë  e saj në gjykatë, ajo tha se bashkëshorti kishte filluar duke ofenduar dhe pështyrë, e më pas duke e goditur fizikisht.

Ajo tha se frikësohej për jetën e se madje i shoqi i kishte thënë se do t’i vinte keq për të, vetëm po ta shihte të ndarë në copa.

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 Prillit ?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *