Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetShowBizTe FunditTe Gjitha

Tre moderatoret e sportit që i lidhi dhe fustani i bardhë, s’mungoi as vajza e deputetes Bregut dhe nusja e Topallit(FOTOT)

Tre nga vajzat më të bukura të ekraneve janë bërë së bashku ditën e djeshme nën fustanin e bardhë të nusërisë.

Shpesh i kemi parë nën petkun e futbollit, herë herë dhe në stadium po padyshim mund të themi që dhe si nuse ngjajnë një mrekulli më vete.

Eva Murati, Vilma Masha dhe Viola Spiro ishin tre nga nuset që parakaluan dje në sfilatën e ‘Geraldina Sposa’.

Tre moderatoret me siguri me prezencën e tyre bëjnë që emisionet e futbollit të ndiqen akoma dhe më shumë.

Kujtojmë se asnjëra prej tyre nuk e ka përjetuar më parë emocionin e të qenit nuse. Kujtojmë se Eva Murati është dhe e dashura e djalit të deputetes Jozefina Topalli. 

Vecc personazheve të tjerë të njohur të ekraneve , fustanin e bardhë është parë ta veshë për herë të dyte dhe Andrra Destani.

Ndërsa habi më vete ka bërë edhe dalja në sfilatë e vajzës së deputetes Majlinda Bregut, Kejda. 

(E.K/SHUPLAKA)

Nga fotoja e parë: Kejda Ajazi, Vilma Masha, Eva Murati dhe Viola Spiro:

 

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”2016″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”1″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *