Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Trajleri gjigant ‘shtrihet’ përtokë, pamje nga aksidenti i rëndë në Tepelenë (FOTO)

Një aksident ka ndodhur në dalje të qytetit të Tepelenës mbrëmjen e sotme. Faxweb.al ka siguruar fotografinë e një makine të tonazhit të rëndë, e cila është kthyer në një anë në mes të rrugës.

Drejtuesi i mjetit ka përfunduar në spital dhe ka marrë vetëm dëmtime të lehta. Shkak për aksidentit është bërë lagështia në rrugë si pasojë e shirave që kanë përfshirë vendin gjatë ditës së sotme dhe ngarkesa që ka pasur makina.

Pas rritjes së rasteve të reja dhe vdekjeve nga COVID 19 a mendoni se qeveria dhe Komiteti Teknik duhet të ashpërsojnë masat antiCovid?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *