Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Trajleri përmbyeset në mes të rrugës, shkakton trafik në qarkullimin e mjeteve

Në orët e para të mëngjesit të kësaj të djelë rreth orës 6 : 00 në rrugën Levan – Tepelene – Levan ‐ Vlorë një mjet i tonazhit të rëndë , një trajler ka dalë nga rruga dhe si pasojë ka shkaktuar trafik në këtë aks.

Është dashur një vinc për të bërë të mundur largim e tij nga rruga dhe lëvizjen e automjeteve në këtë aks. Fatmirësisht pa të lënduar vetëm dëme materiale. Policia në vendin e ngjarjes .

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *