Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Trafikonin drogë drejt Greqisë, goditet grupi me 6 shqiptar (DETAJE)

6 shtetas shqiptar dhe 1 grek janë arrestuar pasi janë kapur me marijuanë, heroinë dhe kokainë e cila vinte nga Shqipëria.

Pjesë e grupit, janë 6 shqiptarë dhe 1 grek, të moshës 19-49 vjec, nga të cilët janë arrestuar vetëm 5 mes të cilëve dhe kreu i grupit, shqiptar 41-vjeç. Operacioni është kryer në Selanik. Janë sekuestruar:

9 kg 145 gram marijuanë

6 kg 306 gram heroinë

94 gram kokainë

2 kg 180 gram përziereës

1 pistolete me krehër me 7 fishekë

5 fishekë

1 peshore

4500 euro

Disa celularë

(K.H/Faxweb.al)

Fjalët Kyce

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *