Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Tortë qesharake, ja surpriza e Marinës për ditëlindjen e Getit

Lideri i Babastars, Getoar Selimi dje festoi ditëlindjen e tij të 38-të. Urimet në adresë të tij kanë shpërthyer sapo ora ka shënuar 00:00, e po ashtu edhe surprizat.

Bashkëshortja e tij, prezantuesja Marina Vjollca e ka befasuar me një tortë e cila ka formën e një prej skenave të klipit të ri të tij, “Je t’aime”.

Në ëmbëlsirë, shihet edhe fytyra e Getit dhe trupi i tij e kjo tortë ishte shumë qesharake.

Një urim special Getit ia dedikoi dhe kunata e tij , Luana Vjollca, e cila a publikuar në Instastory një video gjatë një koncerti, ku po performojnë këngën “Tirana Lifestyle”. “Gëzuar ditëlindjen binjaku im”, ka shkruar moderatorja krahas videos, që padyshim ka shkaktuar të qeshura.

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *