Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

“Çmenduri me naftën”, gazetari publikon grafikun në situatë pandemie: I ka thyer të gjitha ligjet e ekonomisë

Gazetari Klodian Tomorri me anë të një statusi në rrjetin social Facebook ka komentuar situatën në tregun e hidrokarbureve në këtë situatë pandemie që po kalon vendi.Ai e quan çmenduri dhe jashtë logjike grafikun me çmimin e naftës në këtë situatë duke thënë se ka thyer ligjet e ekonomisë.

Postimi i plotë

Cmenduri me naften
Per here te pare ne histori cmimi i naftes hyri ne territor negativ. Kjo do te thote se prodhuesit e naftes, jo vetem qe nuk po marrin para nga bleresit, por po i paguajne ata nga frika se mund t’u mbaroje kapaciteti depozitues ne maj.

Cmenduri cmenduri. Shikojeni kete grafikun se ka thyer te gjitha ligjet e ekonomise. Njesoj sikur te shkosh ne market te blesh buke dhe ne vend te paguash ti, shitesi te te jape ty 1 mije leke, aman vetem ma hiq nga raftet.

Fjalët Kyce
Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
 • Koalicioni i udhëhequr nga PD 53%, 8502 votes
  8502 votes 53%
  8502 votes - 53% of all votes
 • PS 28%, 4539 votes
  4539 votes 28%
  4539 votes - 28% of all votes
 • Nuk do të votoj 9%, 1492 votes
  1492 votes 9%
  1492 votes - 9% of all votes
 • LSI 5%, 785 votes
  785 votes 5%
  785 votes - 5% of all votes
 • Të tjera 4%, 666 votes
  666 votes 4%
  666 votes - 4% of all votes
Total Votes: 15984
19/03/2021 - 25/04/2021
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.