Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Tjetër humbje në Policinë e Shtetit, Covid-19 i merr jetën kryekomisarit (EMRI)

Kryekomiasr Bedri Dani ka humbur betejën me Covid 19. Lajmin e ka bërë të ditur Shoqata e Punonjësve të Policisë në Lirim, e cila në një postim në Facebook, shkruan se Dani vdiq si pasojë e infektimit me covid.

Njoftimi:

Me dhimbje morëm lajmin për largimin përfundimtar nga kjo jetë të kolegut tonë, Kryekomisar Bedri Dani, si pasojë e këtij virusi vdekjeprurës që ka mbërthyer një botë të tërë.

Shprehim nderimet tona për gjithë kontributin e tij të vyer në shërbim të komunitetit dhe vendit në radhët e Policisë së Shtetit, në të gjitha nivelet deri në ato drejtuese.

I përcjellim ngushëllimet tona më të ndjera familjes, të afërmve, miqve dhe gjithë kolegëve Oficer.

Le të lutemi që Kryekomisar Bedriu të prehet në paqe dhe të jetë e paharruar vepra dhe kontributi i tij!

(R.G/Faxweb.al)

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

  • Koalicioni i udhëhequr nga PD (54%, 13,540 Votes)
  • PS (28%, 6,982 Votes)
  • Nuk do të votoj (9%, 2,202 Votes)
  • LSI (5%, 1,215 Votes)
  • Të tjera (4%, 1,009 Votes)

Total Voters: 24,948

Loading ... Loading ...
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.