Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashSportTe FunditTe Gjitha

“Tiranës ia kemi marrë dorën, por nuk e nënvlerësojmë”, flet presidenti i Kukësit në prag të sfidës

Në pritje të ndeshjes mes Kukësit dhe Tiranës vëmendja është drejtuar nga “Air Albania Stadium”.

Në një prononcim për televizionin Fax News,  Presidenti i Kukësit është shprehur “se gjithmonë Kukesi ka triumfuar ndaj Tiranës por kjo nuk do të thotë se duhet ta nënvleresojmë.

“Është një ndeshje e rëndësishme dhe duhet të fitojmë 3 pikëshin”

Gjici thotë se kampionati është i paparashikueshëm dhe se për këtë duhet të kemi kujdes.

“Gara është bërë e fortë në kampionat dhe Tiranës ia kemi marre dorën për të fituar Kampionati është i paparashikueshëm dhe për këtë arsye duhet të kemi kujdes, Duhet vlerësuar Tirana, pasi ndeshja e fundit na ka prekur sepse humbëm në limite.Teksa bëri një rezyme të fitoreve dhe humbjeve  ai tha se kemi gabuar në disa ndeshje dhe kjo është e pafalshme”

Sa për arbitrat Gjici tha: Në përgjithësi janë korrekt por ka edhe raste përjashtimore pasi njerëz jemi edhe gabojmë

Ai bëri thirrje për sa më shumë kuksian në stadium pasi sipas informacione që kishte, skuadra kundërshtare do ketë shumë tifoz dhe tifozeria është gjithmonë një mbështetje e madhe.

R.G/FAXWEB.AL

 

Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

View Results

Loading ... Loading ...
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.