Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

LAJM I FUNDIT/ Zjárr në një kopsht privat në Tiranë, evakuohen njerëzit nga godina 4 katëshe (Pamjet)

Mbrëmjen e sotme rreth orës 19:30 në një godinë ku ndodhet një kopësht privat fëmijësh është përfshirë nga flakët në rrugën “Skender Luarasi”.

Sipas Policisë, zjárri ka rënë në papafingon e një vile 4-katëshe, dhe fatmirësisht nuk paraqiti problem për banorët pasi është bërë e mundur evakuimi në kohë i tyre.

“Më datë 03.06.2020, rreth orës 19:30, në rrugën “Skender Luarasi” ka rënë zjárr në papafingon e një vile 4-katëshe, nuk ka problem për banorët pasi është bërë e mundur evakuimi në kohë i banorëve. Në vendngjarje ndodhen sherbimet e zjarrfikses të cilat po bëjnë të mundur fikjen e zjarrit.

Grupi hetimor dhe Sherbimet e Pólicisë vijojnë punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të zjarrit”, njofton policia.

Banorët janë alarmuar dhe kanë dalë në rrugë ndërsa në vendin e ngjarjes kanë mbërritur forca të shumta të policisë si dhe dy mjete zjarrëfikëse

(F.GJ/FAXWEB.AL)

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *